Hakkımızda

HD Aksu Sağlık Medikal; 1992 yılından beri Tıbbi Sarf ve Türkiye Medikal Pazarı’nda faaliyet gösteren Ankara merkezli bir firmadır. Ana çalışma alanları; Tüp Bebek,
Jinekoloji, Kadın Doğum, Üroloji ve Göğüs Cerrahisi’dir. HD Aksu Sağlık Medikal, piyasanın ihtiyacı olan en yeni ürünleri ithal etmektedir. HD Aksu Sağlık Medikal, yapısını, yüksek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli geliştirerek pazarda iyi bir yere sahiptir.

Misyonumuz

Bir tıbbi cihaz şirketi olarak, değişen sağlık hizmetleri ortamını benimsiyor ve ortaya çıkan fırsatları belirleyip keşfetmeye çalışıyoruz. En iyi hasta bakımını her zaman aklımızda tutarak, ürünlerin kalitesinde, çalışanların karakterinde, müşteriler ve meslektaşlarla ilişkilerde en üst düzeyde ısrar ediyoruz. Yenilikçilik ve sürekli iyileştirme yoluyla pazar lideri ve finansal açıdan uygun bir şirket olarak konumumuzu güçlendirmeyi taahhüt ediyoruz.

vision
mission

Vizyonumuz

Tıbbi cihaz endüstrisinde özel olarak hastaların ihtiyaçları olan ürünlerin sağlayıcısı olarak tanınan, yaşam kalitesini iyileştirmek için küresel çözümler sunuyoruz.